Tanečné vystúpenia

STRIPTÍZ - V DĹŽKE HUDOBNEJ SKLADBY ( CCA 5 MIN. )

Exotická tanečnica odvážne predvádza priamo pred zrakmi roztúžených divákov všetky svoje ženské prednosti, po ktorých tajne túžia všetci muži.

Necháva pritom každému divákovi príležitosť z tesnej blízkosti preskúmať všetky svoje pikantné detaily.

Môžete sa jej dotknúť, pomáhať jej sa vyzliecť, rozopnúť jej podprsenku, stiahnuť jej nohavičky a vziať do dlaní jej božské prsia. Bude sedieť na Vás, bude Vás vášnivo objímať, hladkať a ak budete chcieť, môžete využiť niektorú z našich súkromných služieb a odviesť si ju do útulnej izbičky, kde bude patriť iba Vám na celú hodinu alebo až do rána.

LEZBICKÁ SHOW - 15 MIN.
Mnohí z mužov už určite aspoň raz zatúžili vidieť dve mladé krásne dievčatá v romantickom, nežnom objatí, stonajúce rozkošou.

Dve roztopašné kamarátky sa nechajú uniesť milostnou hrou, priamo v boxe pred Vami v búrlivom milovaní a keď do svojej hry zapoja aj umelé penisy, z hry sa stáva divoká vášeň, pri ktorej sa dievčatá s vytrvalosťou poriadneho chlapa navzájom utešujú.

Neváhajte, vezmite ich obidve za ruky a odveďte si ich na útulnú izbičku na masáž, kde sa môžete pripojiť a pokračovať všetci spolu v erotických hrách. Bude to rozhodne stáť za to. Veď žijeme len raz.

VIBRÁTOR SHOW - 15 MIN.
Každá žena si občas sama rada tajne dopraje chvíľku vrcholnej intímnej rozkoše s vibrátorom. Naše dievčatá Vám v boxe pred Vami predvedú intímnu autoerotickú show, ktorá vás dozaista pekne nadrží.

Možno, že zatúžite vziať si dievča aj s vibrátorom na izbu v trojke - dievča, Vy a vibrátor. Máte možnosť si to vyskúšať. Páčilo sa? Tak aj nabudúce.

BONUS PRE VÁS
Naše dievčatá tancujú na pódiu za tyčou pre Vás hore bez. Pokiaľ si želáte zabávať sa, môžete si s nimi aj Vy zatancovať ako na diskotéke lebo keď zábava graduje, srdce sa raduje.

Za to nič neplatíte!