Práca u nás - stále prijímame nové dievčatá, ženy a študentky

AKÉ PODMIENKY MUSÍM SPĹŇAŤ, ABY SOM U VÁS MOHLA PRACOVAŤ ?
MUSÍTE MAŤ 18 A VIAC ROKOV! Výnimky nie sú možné. Ďalej požadujeme: dobrý zdravotný stav, sympatický vzhľad, komunikatívnosť, slušné správanie a vystupovanie, bezúhonnosť, serióznosť a diskrétnosť.
AKO JE TO S UBYTOVANÍM ?
Ubytovanie máte u nás zabezpečené samozrejme bezplatne, po dobu práce u nás.
SOM ZAČIATOČNÍČKA, EŠTE SOM TAKÚTO PRÁCU NEVYKONÁVALA. MÁM ŠANCU BYŤ PRIJATÁ ?
Ak ste túto prácu nikdy nerobili, nemusíte mať z ničoho strach. Radi Vám pomôžeme. Neveríte? Presvedčte sa samé, za vyskúšanie nič nedáte, veď môžete kedykoľvek odísť, ale veríme, že sa budete k nám aj radi vracať. Môžete počítať s milým, prívetivým a priateľským prístupom zo strany vedenia a s pohodovým, priateľským pracovným kolektívom, ktorý sa rád s Vami podelí o svoje skúsenosti ako dobre zarábať, rád Vás zaučí a pomôže Vám adjustovať sa na nové podmienky práce.
Osmeľte sa a dohodnite si s nami osobné stretnutie. Nemusíte už viac živoriť a obracať v ruke každučké euro.
AKÉ SÚ VZŤAHY MEDZI DIEVČATAMI ?
Veľmi dobré, úzkostlivo si strážime integritu kolektívu a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku. Rozbroje medzi personálom a dievčatami netrpíme.
AKÁ PRACOVNÁ ATMOSFÉRA PANUJE NA PRACOVISKU ?
Priateľský prístup, bez akýchkoľvek buzerácií pripomína prácu na priváte. Zabávate sa a my Vás za to platíme. V tom je táto práca odlišná od iných.
KOĽKO ZAROBÍM A AKÁ JE PRACOVNÁ DOBA ?
Zárobky sú veľmi vysoké. Záleží na tom, ako sa k tomu postavíte a ako budete šikovná. Preto sa vyplatí pricestovať aj z väčšej diaľky napr. na víkend alebo cez týždeň na pár dní. Pracovná doba je flexibilná a určíte si ju sama, ako Vám bude vyhovovať. Preto je práca u nás výhodná pre študentky aj pre mladé dámy, ktoré už majú zamestnanie a to na privyrobenie, lebo peňazí nie je nikdy dosť.
AKO JE TO S DISKRÉTNOSŤOU Z VAŠEJ STRANY ?
Diskrétnosť je z našej strany absolútna. Nikto sa nikdy nedozvie, že ste u nás vykonávali takúto prácu alebo brigádu.

Kontaktný e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.