AKO SA K NÁM DOSTANETE

Vložte prosím do Vášho satelitného navigačného systému tieto GPS súradnice Messalina Clubu:

N 48.13549°
E 17.10625°

Navigačný systém Vás dovedie k nám. Pokiaľ by ste zadali adresu Viedenská cesta 1, navigačné systémy vás budú mylne navigovať na iné miesto.

Salón je prístupný z viacerých strán.

 • 1. Automobilom :
  a) z Viedenskej cesty, spod Nového mosta. Môžete odparkovať aj na Viedenskej ceste alebo pri kruhovom objazde pri Aupark Tower (výškovej budove Auparku) a prejdite pešo cca 50 m do Sadu Janka Kráľa k nám.
   b) odparkovať môžete napr. aj pri druhom kruhovom objazde pri Aupark Tower (prvý je pri benzínovej pumpe ÖMW), kde vojdete pešo do Sadu Janka Krála a po prejdení cca 50 m ste u nás. Návštevu u nás môžete spojiť s možnosťou pohodlného nákupu v Auparku.
 • 2. Mestskou dopravou : z autobusových zástaviek pod Novým mostom na Bratislavskej i Petržalskej strane, na Novom moste a v Auparku. Prechod z Auparku je možný jedine cez Sad Janka Kráľa.
 • 3. Osviežujúcou, krátkou prechádzkou (cca 400 m): z ľavého brehu Dunaja na Bratislavskej strane, cez Nový most s výhľadom na panorámu Bratislavy a Dunaja, ktorú uprednostňujú mnohí naši zákazníci, lebo výhodne nadväzuje na mestskú dopravu pod Novým mostom na Bratislavskej strane (električky, autobusy).
 • 4. Akoukoľvek taxislužbou : tá Vás veľmi rada k nám dopraví.
 • 5. Salónnym taxíkom, ktorý si objednáte na tel. čísle 0902 360 100, alebo (02)62525061. V rámci Bratislavy je samozrejmé, že Vás do nášho salónu dovezieme zadarmo.
  .

Salón ľahko nájdete. Zvonku je osvetlený červenými neónmi na atike budovy a nachádza sa vnútri parku takmer tesne pri výškovej budove AUPARK TOWER