AKO SA K NÁM DOSTANETE

Vložte prosím do Vášho satelitného navigačného systému tieto GPS súradnice Messalina Clubu:

N 48.13549°
E 17.10625°

Navigačný systém Vás dovedie k nám.

Salón je prístupný z viacerých strán.

 • 1. Automobilom :
  a) z Viedenskej cesty, spod Nového mosta. Môžete odparkovať aj na Viedenskej ceste alebo pri kruhovom objazde pri Aupark Tower (výškovej budove Auparku) a prejdite pešo cca 50 m do Sadu Janka Kráľa k nám.
   b) odparkovať môžete napr. aj na parkovisku Auparku alebo jeho podzemnom parkovisku vjazdom pri Aupark Tower (výškovej budove Auparku) alebo ešte lepšie, niekde pri druhom kruhovom objazde pri Aupark Tower (prvý je pri benzínovej pumpe ÖMW), kde vojdete pešo do Sadu Janka Krála a po prejdení cca 50 m ste u nás. Návštevu u nás môžete spojiť s možnosťou pohodlného nákupu v Auparku.
 • 2. Mestskou dopravou : z autobusových zástaviek pod Novým mostom na Bratislavskej i Petržalskej strane, na Novom moste a v Auparku. Prechod z Auparku je možný jedine cez Sad Janka Kráľa.
 • 3. Osviežujúcou, krátkou prechádzkou (cca 300 m): z ľavého brehu Dunaja na Bratislavskej strane, cez Nový most s výhľadom na panorámu Bratislavy a Dunaja, ktorú uprednostňujú mnohí naši zákazníci, lebo výhodne nadväzuje na mestskú dopravu pod Novým mostom na Bratislavskej strane (električky, autobusy).
 • 4. Akoukoľvek taxislužbou : tá Vás veľmi rada k nám dopraví.
 • 5. Salónnym taxíkom, ktorý si objednáte na tel. čísle 0902 360 100, alebo (02)62525061, a ktorý Vás v rámci Bratislavy privezie k nám s výraznou zľavou
  .

Salón ľahko nájdete. Zvonku je osvetlený červenými neónmi na atike budovy a nachádza sa vnútri parku takmer tesne pri výškovej budove AUPARK TOWER