Práca u nás - stále prijímame nové dievčatá, ženy a študentky

AKÉ PODMIENKY MUSÍM SPĹŇAŤ, ABY SOM U VÁS MOHLA PRACOVAŤ ?
MUSÍTE MAŤ 18 A VIAC ROKOV! Výnimky nie sú možné. Ďalej požadujeme: 100% zdravotný stav, štíhlu až plnoštíhlu postavu, sympatický vzhľad, slušné správanie a vystupovanie, bezúhonnosť, spoľahlivosť, dochvílnosť, serióznosť, diskrétnosť, loajálnosť, komunikatívnosť, zachovanie mlčanlivosti a chuť pracovať vždy s úsmevom. A ešte niečo veľmi podstatné, pokiaľ užívate drogy, iné omamné a psychotropné látky alebo ste na nich závislá, alebo nadmerne požívate alkoholické nápoje, nemáte u nás šancu. Také niečo sa u nás netoleruje.
AKO JE TO S UBYTOVANÍM ?
Ubytovanie máte u nás zabezpečené samozrejme bezplatne, po dobu práce u nás.
SOM ZAČIATOČNÍČKA, EŠTE SOM TAKÚTO PRÁCU NEVYKONÁVALA. MÁM ŠANCU BYŤ PRIJATÁ ?
Máte veľkú šancu byť prijatá, lebo začiatočníčky majú absolútnu prednosť. Nemusíte mať žiadne obavy. Naopak, môžete počítať s milým, prívetivým a priateľským prístupom zo strany vedenia a s pohodovým, priateľským pracovným kolektívom, ktorý sa rád s Vami podelí o svoje skúsenosti ako dobre zarábať, rád Vás zaučí a pomôže Vám adjustovať sa na nové podmienky práce.

Môžete sa prísť aj pozrieť ako večer práca u nás prebieha, samozrejme úplne nezáväzne a otestovať sa, či prácu budete zvládať. Osmeľte sa a dohodnite si s nami osobné stretnutie. Nemusíte už viac živoriť a obracať v ruke každučké euro.
AKÉ SÚ VZŤAHY MEDZI DIEVČATAMI ?
Veľmi dobré, úzkostlivo si strážime integritu kolektívu a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku.

Kontaktný e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.